×
KATEGORIJAS
-20%
Fujitsu SFP+, MMF tīkla raiduztvērēja modulis Optiskā škiedra 10000 Mbit/s SFP+

Izstrādājuma nokrāsa var atšķirties no tā, kas parādīta fotoattēlā. Produkta aprakstam ir vispārīgs raksturs, un tas ne vienmēr satur visas produkta īpašības.

Fujitsu SFP+, MMF tīkla raiduztvērēja modulis Optiskā škiedra 10000 Mbit/s SFP+

509,00 €
405,09 €
Ikm. maksa no 11.33
659927

S26361-F3986-L3

4049699091902, 0000063410723, 4053162143555, 4063872057837, 5712505019047

Piegāde: 6-10

Maksājumi 5x81.02€
Nāk. maksājums: 22-08-2024
Skaits
Pievienot savu papildu garantiju
+ 45,00 €

* Jūs varat iestatīt garantijas detalizētāk grozā.

Šī prece Jūs ieinteresēja
(Lasīt pakalpojumu sniegšanas noteikumus)
Fujitsu SFP+, MMF. SFP veids raiduztvērēja veids: Optiskā škiedra, Maksimālais datu pārraides ātrums: 10000 Mbit/s, Interfeisa tips: SFP+. Sertifikācija: MSA. Platums: 13,4 mm, Dziļums: 56,5 mm, Augstums: 8,5 mm
Īpašības
Sertifikācija MSA
Maksimālais datu pārraides ātrums 10000 Mbit/s
Svars&dimensijas
Dziļums 56,5 mm
Augstums 8,5 mm
Platums 13,4 mm
Ārējās vides apstākļi
Darbības temperatūras amplitūda (T-T) 0 - 70 °C
Darbības relatīvā mitruma amplitūda 10 - 80%
Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda 10 - 85%
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) -40 - 85 °C
Loģistiskie dati
Harmonizētās sistēmas (HS) kods 85369010

Šobrid vēl nav klientu atsauksmju.

Uzrakstīt atsauksmi

Fujitsu SFP+, MMF tīkla raiduztvērēja modulis Optiskā škiedra 10000 Mbit/s SFP+

Fujitsu SFP+, MMF tīkla raiduztvērēja modulis Optiskā škiedra 10000 Mbit/s SFP+

Fujitsu...