×
KATEGORIJAS
-91%
StarTech.com SFP1000SXST tīkla raiduztvērēja modulis Optiskā škiedra 1250 Mbit/s SFP 850 nm

Izstrādājuma nokrāsa var atšķirties no tā, kas parādīta fotoattēlā. Produkta aprakstam ir vispārīgs raksturs, un tas ne vienmēr satur visas produkta īpašības.

StarTech.com SFP1000SXST tīkla raiduztvērēja modulis Optiskā škiedra 1250 Mbit/s SFP 850 nm

442,59 €
40,41 €
Ikm. maksa no 1.94

650901

SFP1000SXST

0065030873352

Piegāde: 7-10

Maksājumi 3x13.47€
Nāk. maksājums: 22-06-2024
Nāk. maksājums: 22-06-2024
Skaits
Šī prece Jūs ieinteresēja

(Lasīt pakalpojumu sniegšanas noteikumus)

StarTech.com SFP1000SXST. SFP veids raiduztvērēja veids: Optiskā škiedra, Maksimālais datu pārraides ātrums: 1250 Mbit/s, Interfeisa tips: SFP. Produkta krāsa: Sudrabs, Apvalka materiāls: Alumīnijs, Sertifikācija: CE, FCC, UR. Enerģija patēriņš: 1 W. Platums: 13,9 mm, Dziļums: 58,4 mm, Augstums: 12,6 mm. Iekļauto produktu skaits: 1 pcs, Iepakojuma platums: 90 mm, Iepakojuma dziļums: 120 mm
Tīklošana
Tīkla standarts IEEE 802.3z
Savienojamība
Optiskās šķiedras konektors LC
Dizains
Produkta krāsa Sudrabs
Apvalka materiāls Alumīnijs
Īpašības
Sertifikācija CE, FCC, UR
Enerģijas pārvaldība
Enerģija patēriņš 1 W
Ārējās vides apstākļi
Darbības temperatūras amplitūda (T-T) 0 - 70 °C
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) -40 - 85 °C
Darbības relatīvā mitruma amplitūda 5 - 95%
Svars&dimensijas
Platums 13,9 mm
Dziļums 58,4 mm
Augstums 12,6 mm
Svars 23 g
Informācija par iepakojumu
Iepakojuma platums 90 mm
Iepakojuma dziļums 120 mm
Iepakojuma augstums 30 mm
Iepakojuma svars 53 g
Iekļauto produktu skaits 1 pcs
Papildus informācija
Maksimālais datu pārraides ātrums 1250 Mbit/s
Ilgtspēja
Ilgtspējas sertifikāti RoHS
Loģistiskie dati
Oriģinālās kastes platums 250 mm
Kastes garums (Master) 300 mm
Oriģinālās kastes augstums 200 mm
Daudzums Master kastē 36 pcs
Harmonizētās sistēmas (HS) kods 85369010

Šobrid vēl nav klientu atsauksmju.

Uzrakstīt atsauksmi

StarTech.com SFP1000SXST tīkla raiduztvērēja modulis Optiskā škiedra 1250 Mbit/s SFP 850 nm

StarTech.com SFP1000SXST tīkla raiduztvērēja modulis Optiskā škiedra 1250 Mbit/s SFP 850 nm

StarTech.com...