×
KATEGORIJAS

Izstrādājuma nokrāsa var atšķirties no tā, kas parādīta fotoattēlā. Produkta aprakstam ir vispārīgs raksturs, un tas ne vienmēr satur visas produkta īpašības.

PLANET MGB-TLB10 tīkla raiduztvērēja modulis Optiskā škiedra 1000 Mbit/s SFP 1550 nm

19,00 €

1069194

MGB-TLB10

4711213689697

Shipping 5-12 d.d.

Nāk. maksājums: 06-03-2023
Skaits
Šī prece Jūs ieinteresēja

(Lasīt pakalpojumu sniegšanas noteikumus)

PLANET MGB-TLB10. SFP veids raiduztvērēja veids: Optiskā škiedra, Maksimālais datu pārraides ātrums: 1000 Mbit/s, Interfeisa tips: SFP
Tīklošana
Tīkla standarts IEEE 802.3ah
Īpašības
Plug and Play
Ārējās vides apstākļi
Darbības temperatūras amplitūda (T-T) -40 - 75 °C
Papildus informācija
Maksimālais datu pārraides ātrums 1000 Mbit/s
Loģistiskie dati
Harmonizētās sistēmas (HS) kods 85369010
30 citi produkti tajā pašā kategorijā: