×
KATEGORIJOS
-91%
StarTech.com SFP1000SXST tinklo siųstuvų-imtuvų modulis Optinis pluoštas 1250 Mbit/ai SFP 850 nm

StarTech.com SFP1000SXST tinklo siųstuvų-imtuvų modulis Optinis pluoštas 1250 Mbit/ai SFP 850 nm

442,59 €
40,41 €
Mėn. mokestis nuo 1.94

650901

SFP1000SXST

0065030873352

Pristatymas 7-10 d.d.

Mokėjimai 3x13.47€
Kitas mokėjimas: 23-06-2024
Kitas mokėjimas: 23-06-2024
Kiekis
Ar jus domina šis produktas?

(Perskaitykite paslaugų teikimo sąlygas)

StarTech.com SFP1000SXST. SFP siųstuvo-imtuvo tipas: Optinis pluoštas, Didžiausias duomenų perdavimo greitis: 1250 Mbit/ai, Sąsajos tipas: SFP. Produkto spalva: Sidabras, Korpuso medžiaga: Aliuminis, Sertifikavimas: CE, FCC, UR. Energijos suvartojimas: 1 W. Plotis: 13,9 mm, Ilgis: 58,4 mm, Aukštis: 12,6 mm. Produktų skaičius pakuotėje: 1 vnt, Pakuotės plotis: 90 mm, Pakuotės gylis: 120 mm
Tinklas
Tinklo standartai IEEE 802.3z
Ryšys
Šviesolaidžio optinė jungtis LC
Konstrukcija
Produkto spalva Sidabras
Korpuso medžiaga Aliuminis
Savybės
Sertifikavimas CE, FCC, UR
Energijos valdymas
Energijos suvartojimas 1 W
Aplinkos sąlygos
Darbo temperatūros diapazonas (TT) 0 - 70 °C
Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) -40 - 85 °C
Darbo santykinės drėgmės diapazonas 5 - 95%
Svoris ir matmenys
Plotis 13,9 mm
Ilgis 58,4 mm
Aukštis 12,6 mm
Svoris 23 g
Pakuotės duomenys
Pakuotės plotis 90 mm
Pakuotės gylis 120 mm
Pakuotės aukštis 30 mm
Paketo svoris 53 g
Produktų skaičius pakuotėje 1 vnt
Kitos savybės
Didžiausias duomenų perdavimo greitis 1250 Mbit/ai
Tvarumas
Tvarumo sertifikatai RoHS
Logistikos duomenys
Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis 250 mm
Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis 300 mm
Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis 200 mm
Gaminių skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžėje 36 vnt
Darniosios sistemos (DS) kodas 85369010

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

StarTech.com SFP1000SXST tinklo siųstuvų-imtuvų modulis Optinis pluoštas 1250 Mbit/ai SFP 850 nm

StarTech.com SFP1000SXST tinklo siųstuvų-imtuvų modulis Optinis pluoštas 1250 Mbit/ai SFP 850 nm

StarTech.com...