×
LUOKAT

PLANET MGB-TLB10 lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 1000 Mbit/s SFP 1550 nm

19,00 €

1069194

MGB-TLB10

4711213689697

Shipping 5-12

Seuraava maksu: 09-03-2023
Määrä
Oletko kiinnostunut tästä tuotteesta ?

(Lue käyttöehdot)

PLANET MGB-TLB10. SFP-vastaanottimen tyyppi: Valokuitu, Tiedonsiirron enimmäisnopeus: 1000 Mbit/s, PCI-väylä: SFP
Verkko
Verkkostandardit IEEE 802.3ah
Ominaisuudet
Plug & Play -yhteensopiva Kyllä
Ympäristöolosuhteet
Käyttölämpötila (T-T) -40 - 75 °C
Muut ominaisuudet
Tiedonsiirron enimmäisnopeus 1000 Mbit/s
Logistiikkatiedot
Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) 85369010
30 muuta tuotetta samassa kategoriassa: