×
KATEGOORIAD
Fujitsu SFP+, MMF transiiverimoodul Valgusjuhe 10000 Mbit/s SFP+

Toote tegelik värvus võib erineda piltidel kujutatavast ning pilt on illustratiivne. Toote kirjeldus on üldise iseloomuga ning seal ei pruugi olla välja toodud kõik omadused.

Fujitsu SFP+, MMF transiiverimoodul Valgusjuhe 10000 Mbit/s SFP+

509,00 €
Kuumakse alates 14.01
659927

S26361-F3986-L3

4049699091902, 0000063410723, 4053162143555, 4063872057837, 5712505019047

Tarne: 6-10 tööpäeva.

Maksa 5x101.80€
Järgmine makse: 19-08-2024
Kogus
Vali lisagarantii
Lisagarantiiga saad pikendada oma seadme tootmisdefektide kaitset 2 aasta võrra ehk kokku 4 aastaks.

* Sobiva lisagarantii saate valida ostukorvis.

Kauba vastu huvi?
(Lugege teenusetingimusi)
Fujitsu SFP+, MMF. SFP-transiiveri tüüp: Valgusjuhe, Andmete edastamise maksimaalne määr: 10000 Mbit/s, Liidese tüüp: SFP+. Sertifikaat: MSA. Laius: 13,4 mm, Sügavus: 56,5 mm, Kõrgus: 8,5 mm
Funktsioonid
Sertifikaat MSA
Andmete edastamise maksimaalne määr 10000 Mbit/s
Kaal ja mõõtmed
Sügavus 56,5 mm
Kõrgus 8,5 mm
Laius 13,4 mm
Töötingimused
Kasutamistemperatuur (T-T) 0 - 70 °C
Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) 10 - 80 protsenti
Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel 10 - 85 protsenti
Hoiustamistemperatuur (T-T) -40 - 85 °C
Logistika andmed
Harmonized System (HS) kood 85369010

Hetkel pole ühtegi ülevaadet

Kirjutage oma ülevaade

Fujitsu SFP+, MMF transiiverimoodul Valgusjuhe 10000 Mbit/s SFP+

Fujitsu SFP+, MMF transiiverimoodul Valgusjuhe 10000 Mbit/s SFP+

Fujitsu...