×
KATEGOORIAD

Toote tegelik värvus võib erineda piltidel kujutatavast ning pilt on illustratiivne. Toote kirjeldus on üldise iseloomuga ning seal ei pruugi olla välja toodud kõik omadused.

StarTech.com SFP1000SXST transiiverimoodul Valgusjuhe 1250 Mbit/s SFP 850 nm

40,41 €
Kuumakse alates 1.94

650901

SFP1000SXST

0065030873352

Tarne: 7-10 t.p.

Maksa 3x13.47€
Järgmine makse: 17-06-2024
Järgmine makse: 17-06-2024
Kogus
Kauba vastu huvi?

(Lugege teenusetingimusi)

StarTech.com SFP1000SXST. SFP-transiiveri tüüp: Valgusjuhe, Andmete edastamise maksimaalne määr: 1250 Mbit/s, Liidese tüüp: SFP. Toote värv: Hõbe, Korpuse materjal: Alumiinium, Sertifikaat: CE, FCC, UR. Võimsustarve (tüüpiline): 1 W. Laius: 13,9 mm, Sügavus: 58,4 mm, Kõrgus: 12,6 mm. Kaasnevate toodete arv: 1 tk, Pakendi laius: 90 mm, Pakendi sügavus: 120 mm
Võrgustumine
Võrgustandardid IEEE 802.3z
Pesad & liidesed
Fiiberoptiline pistmik LC
Disain
Toote värv Hõbe
Korpuse materjal Alumiinium
Funktsioonid
Sertifikaat CE, FCC, UR
Võimsus
Võimsustarve (tüüpiline) 1 W
Töötingimused
Kasutamistemperatuur (T-T) 0 - 70 °C
Hoiustamistemperatuur (T-T) -40 - 85 °C
Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) 5 - 95 protsenti
Kaal ja mõõtmed
Laius 13,9 mm
Sügavus 58,4 mm
Kõrgus 12,6 mm
Kaal 23 g
Pakendi andmed
Pakendi laius 90 mm
Pakendi sügavus 120 mm
Pakendi kõrgus 30 mm
Pakendi kaal 53 g
Kaasnevate toodete arv 1 tk
Muud funktsioonid
Andmete edastamise maksimaalne määr 1250 Mbit/s
Jätkusuutlikkus
Jätkusuutlikkuse sertifikaadid RoHS
Logistika andmed
Põhikasti (välimise) laius 250 mm
Põhikasti (välimine) pikkus 300 mm
Põhikasti (välimise) kõrgus 200 mm
Tooteid põhikasti (välimine) kohta 36 tk
Harmonized System (HS) kood 85369010

Hetkel pole ühtegi ülevaadet

Kirjutage oma ülevaade

StarTech.com SFP1000SXST transiiverimoodul Valgusjuhe 1250 Mbit/s SFP 850 nm

StarTech.com SFP1000SXST transiiverimoodul Valgusjuhe 1250 Mbit/s SFP 850 nm

StarTech.com...