Tootevalik

118118 toodet

Kategooriad

Jälgi meid Facebookis

Allahinnatud! Dyson 360 Eye Vaata suuremat
Kuumakse alates 35.68 €

Toote tegelik värvus võib erineda piltidel kujutatavast ning pilt on illustratiivne. Toote kirjeldus on üldise iseloomuga ning seal ei pruugi olla välja toodud kõik omadused.

Hind:

1 339,00 €

1 145,00 €

Lisa soovinimekirja

Dyson 360 Eye

418617
|
Uus

64978-01

Tarneaeg 5-7 t.p.

Kauba vastu huvi?

(Read the Terms of Service)

Dyson 360 Eye tolmuimeja kaheksa tsüklonit reguleeritakse õhuvoolu suurendamiseks ja efektiivseks tsentrifugaalseks imemisvõimsuseks. Kahekihiline Root Cyclone tehnoloogia võimaldab tolmuimejal jäädvustada väiksema läbimõõduga osakesi kui 0,5 mikronit kui inimese juuksed. Dyson Digital V2 on kiire ja energiatõhus. See pöörleb 78 000 pööret minutis ja imemisvõimsus on kaks korda suurem kui mis tahes muudel tolmuimejatel. Dyson 360 Eye kasutab sama kõrgtehnoloogilist tehnoloogiat, mis on välja töötatud täismõõduseks Dyson-toitelülitamiseks

Dyson 360 Eye 360 kaamera saab teie kodu näha ja navigeerida. Ta teab, kus see on, kus see on olnud ja kus see tuleb alla laadida. Tolmuimeja peal asuv reaalkaamera näeb 360 kraadi, nii et Dyson 360 Eye robot suudab oma positsiooni pidevalt reguleerida. Robot kasutab reaalajas positsioneerimis- ja navigatsioonitehnoloogiat (SLAM). See loob ruumi panoraamkujutise, võttes 30 kaadrit sekundis. Kaamera avanemise kiirus on sama, mis robotil, seega on tolmuimeja 50 mm täpsusega.

Dyson Link rakendusega juhib tolmuimeja tööd. Ajastage, jälgige ja laadige oma nutitelefoniga Dyson 360 Eye tolmuimeja värskendusi. Rakenduse abil saate kiiresti puhastada tolmuimejat maksimaalse puhastustõhususe saavutamiseks või 35% vaiksemaks vaiksemaks töötamiseks. Dyson Linki rakendus kontrollib teie tolmuimejat. Nii saate puhastada oma kodu isegi siis, kui sa ei ole kohapeal. Kasutage Api kaarte, et jälgida, kus teie robot on olnud.

Dyson 360 Eye'i tolmuimeja jälgib oma aku taset ja naaseb vajadusel oma laadimisdokki. Nii on see alati valmis, kui soovite. Motoriseeritud harjased kulgevad tolmuimeja alt alt. See võimaldab tolmuimejal alla laadida kõikjal. Antistaatilised süsinikkiudharjad ja jäigad nailonharjased eemaldavad mustuse igat liiki põrandatest. Kuigi tavalised rattad võivad olla hädas, on Dyson 360 Eye tolmuimejal rattaajamiga rattad, mis hoiavad tolmuimejat liikuvas suunas ja õiges suunas.

Roboti tolmuimeja kasutamine pole kunagi olnud kiirem ja lihtsam. Te saate kasutada hääljuhtimist, et alustada tolmuimeerimist, lülituda maksimaalsele võimsusele või küsida täiendavaid juhiseid.

Kui Dysoni insenerid arendavad oma tarkvara ja uusi funktsioone on saadaval teie Dysoni robotipõhise tolmuimeja jaoks, uuendame teie 360 Eye tasuta. Te saate ka juhiseid selle kohta, kuidas puhastus toimib sujuvalt.

  • Mõõtmete kõrgus x laius x sügavus: 12,0 x 24,0 x 23,0 cm


Kirjutage oma ülevaade

Dyson 360 Eye

Dyson 360 Eye

Kirjutage oma ülevaade

30 toodet samas kategoorias

...

...

...