Tootevalik

70426 toodet

Kategooriad

Jälgi meid Facebookis

Allahinnatud! Ecovacs Winbot W950 Window Cleaning Robot Vaata suuremat
Kuumakse alates 9.96 €

Pilt on illustratiivne. Sellel kujutatud toode võib erineda pakutavast või sisaldada tootekomplekti mittekuuluvaid osiseid.
Pöörame Teie tähelepanu et tellimine toimib nimetuse järgi. Pilt on illustratiivne.

Hind:

588,00 €

314,60 €

Lisa soovinimekirja

Ecovacs Winbot W950 Window Cleaning Robot

418216
|
Uus

W950

Tarneaeg 5-7 t.p.

Arvuta näidiskuumakse

Hind
EUR

Sissemakse

Periood

Intress
%

Sissemakse
--
Kuumakse*
--

Kauba vastu huvi?

(Read the Terms of Service)

Nagu kõik aknapesurobotid, mida oleme siin kajastanud, hoiab Winbot 950 end akna küljes vaakumiga. See on kahe teraga mõõk, mille positiivsed küljed kaaluvad meie meelest üle negatiivsed. Alternatiivne lahendus, kus robot püsib akna küljes magneti või sarnase tehnoloogiaga eeldab, et seade tuleb asetada mõlemale poole aknaklaasi. Sellised robotid toimivad reeglina ainult tavaliste akende ja tavaliste klaaside puhul. Vahel ei ole neid võimalik isegi tavapärasest paksemate akende juues kasutada.

Winbot 950l on ükskõik, millisel aknal ta asub. Teegelikult saab teda kasutada iga klaasi ja akent meenutava horisontaalse pinna, pesemiseks, näiteks peeglid ja dušikabiinid. Vaakumipõhise lahenduse negatiivne osa on, et akent tuleb pesta kaks korda – mõlemalt poolt. Vaakumlahenduse eelis magnetite ees on ilmne juba tootevalikut vaadates; magnet-aknaroboteid ei ole enam praktiliselt saada.

Ainuke tõliselt negatiivne aspekt vaakumlahenduse juures on selle elektrivajadus. Ta tahab saada väga palju elektrit, mistõttu peab seade olema pidevalt ühendatud vooluvõrku. Pole olemas ühtegi vaakumpumbaga toimivat aknapesurobotit, mis toimiks ainuüksi akul. Juhe roboti küljes piirab selle liikumisraadiuse umbes viiele meetrile. Soovikorral saad seda küll kõige tavalisema pikendusjuhtmega suurendada.

See tekitab õigustatult küsimuse “Mis aknapesurobotiga, kui elekter peaks ära kaduma?”. Esimesed 15 minutit ei juhtu taga suurt midagi, sisseehitatud aku kindlustab, et ajutine elektrikatkestus robotit aknalt alla ei too. Tagavara aku aktiveerumisel naaseb Winbot 950 automaatselt kohta akanal, kuhu ta asetasid. Nii saad ta aknalt eemaldada ja välja lülitada enne, kui ta maha kukub. Kõige halvema vältimiseks tuleb kaasa ka kaitseköis, mille saad asetada iminapaga aknale. Kui vaakum peaks kaduma ja robot alla kukkuma jääb ta köie külge rippima. Rõhutame, et see on viimase hetke abinõu; suure tõenäosusega ei lähe seda mitte kunagi vaja.

Winbot 950l on nelja astmeline puhastussüsteem ning “smart drive” tehnoloogia. Smart drive tehnoloogia eesmärk on tuvastada eesolevaid takistusi varakult ning roboti trajektoor sellest mööda seadistada.  See saavutatakse sensoritega varustatud käepidemega, mis pöörleb töö ajal kuni 90 kraadi nii, et puhastuspadjad paigale jäävad. Kui robot suudaks tuvastada ainult otse enda ees olevaid takistusi teeks ta mingi hetk paratamatult ebakorrapäraseid liigutusi, mistõttu võib mõni koht aknast vahele või triibulisena jääda. Smart Drive kindlustab, et seda ei juhtu. Lisaks Smart Drivele oskab robot tuvastada aknaraame ning raamideta pinna puhul lihtsalt selle ääri. Kombineerides kõigist anduritest saadud info arvutab ta automaatselt kõige kiirema trajektoori pinna pesemiseks.

Minimaalne akna suurus, mida temaga pesta saab on 60 x 45 cm. Oleme ausad, väiksemate akende pesemine ei tohiks robotit vajada.

Juhul, kui lind on aknale pahandust teinud, kuid sa ei soovi tervet akent pesta, on WinBotil ka pult, millega seda ise juhtida saad. Eriti kasulik on see suuremate peeglite puhastamisel; tihti ei ole vaja kogu pinda üle käia.

Kirjutage oma ülevaade

Ecovacs Winbot W950 Window Cleaning Robot

Ecovacs Winbot W950 Window Cleaning Robot

Kirjutage oma ülevaade

30 toodet samas kategoorias

...

...

...