Tootevalik

148898 toodet

Kategooriad

Jälgi meid Facebookis

Allahinnatud! Tom Clancy Ghost Recon: Breakpoint, Xbox One Vaata suuremat

Toote tegelik värvus võib erineda piltidel kujutatavast ning pilt on illustratiivne. Toote kirjeldus on üldise iseloomuga ning seal ei pruugi olla välja toodud kõik omadused.

Hind:

69,00 €

39,00 €

Lisa soovinimekirja

Tom Clancy Ghost Recon: Breakpoint, Xbox One

692273
|
Uus

3307216137450

Tom Clancy Ghost Recon: Breakpoint paneb sind Ghostsile, USA erivägede eliidi vaenlase ridade taga asuvale jalatsile.

Rohkem infot

Eeldatav tarne: 18.02.20

Kauba vastu huvi?

(Read the Terms of Service)

Tom Clancy Ghost Recon: Breakpoint paneb sind Ghostsile, USA erivägede eliidi vaenlase ridade taga asuvale jalatsile.

Seekord pole käskude jaotust ja ühendus Auroga on katkenud. Selles saarestikus asub tehnoloogiaettevõte Skell Technology. Teid saadetakse oma üksusega tutvumisretkele, kuid teie kopter lastakse maha ja Skell Tech on sattunud valedesse kätesse. Hundid, Ameerika Ühendriikide armee surmav endine üksus, on saare üle võtnud. Üksus, mida juhib teie endine kaitseväelane kolonel Cole D. Walker, on Skelli droonid programmeerinud tapmismasinateks, mida nad on ohvrist olenemata valmis kasutama.

Tom Clancy Ghost Recon: Breakpoint on sõjaväe laskur, kes on seatud mitmekesisesse, vihkavasse, salapärasesse avatud maailma, mida saab mängida üksi või nelja mängijaga sõprusmängus. Oma aurast eemaldumisel peate endised kummitused ellu vigastama, neid ei toetata ja jahti pidama. Valige õiged liitlased ja otsustage, kuidas vastutasuks kõige raskematega hakkama saada.

Avastage salapärast ja mitmekesist saarestikku - tutvuge Auroaaga - Silicon Valley hiiglasliku Skelli tehnoloogiaga - maanteel, maastikul, õhus, maal ja merel. Sukelduge salapärasesse kohta, kus kõige arhitektuursemalt arenenud ehitised kohtuvad metsiku ja taltsutamata loodusega. Te kohtute mõjukate rühmitustega (Skellerid, Homesteader, Outcast jne) kõrgeimatest fjordidest kuni lume sügavaimani. Mis juhtus Jace Skelliga? Kes tõmbab nööre? Uurige tõtt ja lõpetage proovitükk!

LÕPPE VEEL VEEBILEHT - tutvuge oma vaenlastega, surmava USA armee endise Hundite üksusega, kes on oma teelt minema läinud ja valmis teid kõige võimsamate tapmismasinatega peatama. Hundid olid teie olukorras juba varem. Neil on sama haridus ja kogemus kui teil. Nad on vallutanud Aura saarestiku ja võtnud kontrolli saare tähtsaima ressursi: droonide üle. Ja neid juhib teie endine seltsimees, kolonel Cole D.Walker, nii et teil pole muud valikut kui kohtuda oma endise meeskonnakaaslasega.

KOGEMUSED Ehtsad vaenulikud read KINNISVARA HOST - testige oma ellujäämisoskusi ja kohanege Aura mitmekesise maastikuga. Järsud nõlvad, kuhjuvad vigastused ja väsimus on uued väljakutsed, millest võite üle saada. Seadke koos oma meeskonnakaaslastega üles laager, hallake varustuses oma varustust, klassi ja relvi ning viige oma strateegia välja. Kui olete lahingus haavatud, peate end ennast ravitsema kaitsma. Ja kui teie meeskonnakaaslane jookseb kokku, peate enne tema vigastuste ravimist viima ta varjupaika. Mitme sihtmärgi käsitsemiseks sünkroonimisvõttega, isegi ühe mängija režiimis, kasutage uusi tööriistu, näiteks minidron.

Redigeerige oma gostoose ja kogege täielikku lähenemisviisi vabadust - looge tähemärk ja valige tuhandete kohandatud kombinatsioonide hulgast, et luua enda jaoks täiuslik kummitus. Saate kogu maailmast materjali, valmistage ja täiustage mitmesuguste tarvikutega relvi ja kohandage oma varustust, et kohandada oma Ghost igale olukorrale ja mängustiilile. Proovige uhiuut klassisüsteemi, et anda endale rohkem võimalusi oma vaenlaste võitmiseks. Kas soovite mängida solvavat? Võite olla täielik hulluke. Kas soovite mängida snaiprit? Võite hankida spetsiaalset laskemoona, mis suurendab vahemikku ja parandab teie täpsust. Pantheri klassis saate ka salaja mängida ja suitsupommide abil oma vaenlastest põgeneda. Tom Clancy Ghost Recon Breakpoint põhineb täielikult teie valikutel ja lõbutsemisviisil.

Kirjutage oma ülevaade

Tom Clancy Ghost Recon: Breakpoint, Xbox One

Tom Clancy Ghost Recon: Breakpoint, Xbox One

Tom Clancy Ghost Recon: Breakpoint paneb sind Ghostsile, USA erivägede eliidi vaenlase ridade taga asuvale jalatsile.

Kirjutage oma ülevaade

30 toodet samas kategoorias

...

...

...